See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do punktów gastronomicznych Kancelarii Sejmu. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale II SWZ oraz w Załącznikach do Formularza oferty – Formularzach asortymentowo – cenowych.
Vorherige Bekanntmachung: 869580-2025
Interne Kennung: BIT-II.3012.65.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Mięso i wędliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa i wędlin do punktów gastronomicznych Kancelarii Sejmu
Interne Kennung: Część I Mięso i wędliny
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Owoce, warzywa, warzywa obierane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa świeżych owoców, warzyw i warzyw obieranych do punktów gastronomicznych Kancelarii Sejmu
Interne Kennung: Część II Owoce, warzywa, warzywa obierane
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Artykuły sypkie i konserwy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów sypkich i konserw, między innymi: makaronów, kasz, oleju oraz przypraw do punktów gastronomicznych Kancelarii Sejmu.
Interne Kennung: Część III Artykuły sypkie i konserwy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Kawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kawy, między innymi: kawy ziarnistej i kawy mielonej do punktów gastronomicznych Kancelarii Sejmu.
Interne Kennung: Część IV Kawa
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Napoje gazowane
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa napoi gazowanych do punktów gastronomicznych Kancelarii Sejmu.
Interne Kennung: Część V Napoje gazowane
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15982000 Erfrischungsgetränke
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Woda
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wody gazowanej i niegazowanej do punktów gastronomicznych Kancelarii Sejmu.
Interne Kennung: Część VI Woda
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser, 15981200 Kohlensäurehaltiges Mineralwasser
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – Soki, nektary, nektary, napoje owocowe i warzywne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa soków, nektarów, napoi owocowych i warzywnych do punktów gastronomicznych Kancelarii Sejmu.
Interne Kennung: Część VII Soki, nektary, nektary, napoje owocowe i warzywne
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte