2. Verfahren
Verfahren
Titel: FN HK – Modernizace ekonomického informačního systému
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je modernizace ekonomického informačního systému Fakultní nemocnice Hradec Králové a servisní podpory v minimálním rozsahu definovaném v přílohách č. 1 až 7 a 12 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 62/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50324100 Systemwartung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0004
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustavením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost v době platnosti a účinnosti servisní smlouvy požadovat od vybraného dodavatele práce nad rámec sjednané podpory, definované v příloze č. 9 – Cenová nabídka. Předpokládaná hodnota této vyhrazené změny závazku činí: 6 720 000 Kč bez DPH.