312904-2026 - Ergebnis
Polen – Tischcomputer – Dostawa komputerów All-in-One w ramach zadania o nazwie „Wymiana sprzętu informatycznego na potrzeby obsługi systemów szpitalnych oraz obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej” - znak sprawy: Z/103/PN/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów All-in-One w ramach zadania o nazwie „Wymiana sprzętu informatycznego na potrzeby obsługi systemów szpitalnych oraz obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej” - znak sprawy: Z/103/PN/25
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę do Zamawiającego komputerów All-in-One w ramach zadania o nazwie „Wymiana sprzętu informatycznego na potrzeby obsługi systemów szpitalnych oraz obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej” w ilości 700 sztuk (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Realizacja Przedmiotu Zamówienia dokonywana będzie w ramach Umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0412/25/KPO/656/2025/327 o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia pn. "Rozwój usług cyfrowych i cyberbezpieczeństwa w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu" w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa -Ministrem Zdrowia (dalej: jako umowa o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z planu rozwojowego). 3. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2 oraz ust. 3 ustawy p.z.p., Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy p.z.p. dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych opisywanym. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania ,,lub równoważne”. 4. Opis równoważności dla wskazanego systemu operacyjnego: Microsoft Windows 11 Pro znajduje się w Załączniku nr 8 do SWZ. 5. Wykonawca dla zaoferowanego asortymentu w formularzu cenowym winien podać: model, producenta, numer katalogowy (o ile występuje) i kraj pochodzenia. 6. Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung143483-2026
Interne KennungZ/103/PN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa komputerów All-in-One w ramach zadania o nazwie „Wymiana sprzętu informatycznego na potrzeby obsługi systemów szpitalnych oraz obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę do Zamawiającego komputerów All-in-One w ramach zadania o nazwie „Wymiana sprzętu informatycznego na potrzeby obsługi systemów szpitalnych oraz obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej” w ilości 700 sztuk (dalej: jako sprzęt), szczegółowo opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z Projektowanymi Postanowieniami Umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Realizacja Przedmiotu Zamówienia dokonywana będzie w ramach Umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0412/25/KPO/656/2025/327 o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia pn. "Rozwój usług cyfrowych i cyberbezpieczeństwa w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu" w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia" inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” zawartej przez Zamawiającego ze Skarbem Państwa -Ministrem Zdrowia (dalej: jako umowa o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z planu rozwojowego).
Interne KennungZadanie nr 1/1