2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości niezamieszkałych będących własnością gminy zarządzanych przez gminę, ......”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości niezamieszkałych będących własnością gminy, zarządzanych przez gminę, na terenie gminy Szprotawa oraz prowadzenie stacjonarnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości niezamieszkałych będących własnością gminy zarządzanych przez gminę, na terenie gminy Szprotawa oraz prowadzenie stacjonarnego punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych”