312939-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Wartung von Fernmeldeeinrichtungen – Zajištění provozu centrální hlasové komunikační infrastruktury resortu MPSV
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozu centrální hlasové komunikační infrastruktury resortu MPSV
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění provozu centrální hlasové komunikační infrastruktury MPSV a jeho organizací. Smlouva s vybraným dodavatelem je uzavřena na dobu neurčitou. Záměrem zadavatele je zajištění provozu spolehlivé, vysoce dostupné, bezpečné a dostatečně výkonné centrální hlasové komunikační infrastruktury Ministerstva práce a sociálních věcí, která je nezbytným základem pro zajištění základního hlasového provozu resortu, a to jak interního, tak i pro všechny klienty MPSV, Úřadu práce ČR včetně Call Centra ÚP ČR a Státního úřadu inspekce práce. Předmět plnění veřejné zakázky je detailně popsán v Příloze B zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ 13/2021
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71316000 Beratung in der Fernmeldetechnik
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění je zajištění provozu centrální hlasové komunikační infrastruktury MPSV a jeho organizací. Cílem realizace veřejné zakázky je provozovat infrastrukturu pro zadavatele a pro výše uvedené organizace zadavatele v řádném a provozuschopném stavu, aby byla zajištěna kvalita veškerých hlasových služeb (interní volání v rámci celého resortu zadavatele, externí volání z a do veřejné telefonní sítě zadavatele, externí volání z a do GSM sítí, služby Call Centra pro ÚP ČR, MPSV, SÚIP).
Optionen
Beschreibung der OptionenPoskytovatel je oprávněn zvýšit cenu plnění s účinností od 1.dubna každého kalendářního roku následujícího po roce, v němž uplynou dva roky od uzavření smlouvy, o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok.