2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa (sprzedaż na stacji paliw) oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 i 98 na potrzeby PGKiM Sp. z o.o. w Turku
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż na potrzeby Zamawiającego paliw płynnych tj.: oleju napędowego - 368 000 l, benzyny bezołowiowej PB 95 – 1 500 l, oraz benzyny bezołowiowej PB 98 - 16 500 l. 2.Sprzedaż będzie realizowana sukcesywnie wg. bieżących potrzeb Zamawiającego przez okres obowiązywania umowy, poprzez tankowanie pojazdów PGKiM Sp. z o. o. w Turku i przenośnych zbiorników, po cenach obowiązujących w momencie tankowania na stacji paliw Wykonawcy z uwzględnieniem stałego upustu (jeżeli Wykonawca zaproponuje upust cenowy) liczonego od aktualnej ceny brutto danego paliwa (na dystrybutorze) za każdy litr sprzedanego paliwa. Sprzedaż odbywać się będzie przy użyciu kart paliwowych lub innego systemu umożliwiającego elektroniczne rejestrowanie pobranego paliwa na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym zał. nr 7 do SWZ. 3.Zamawiający zastrzega, że ze względów ekonomicznych stacja paliw na której będzie można dokonać zakupu ww. paliw musi znajdować się w granicach administracyjnych miasta Turku. 4. Rozliczanie pobranych paliw odbywać się będzie w okresach rozliczeniowych trwających: od 1 do 15 dnia miesiąca kalendarzowego i od 16 do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego na podstawie wystawionej faktury VAT, do której każdorazowo musi być dołączone zbiorcze zestawienie pobranych paliw, w rozbiciu na grupy pojazdów, które Zamawiający wskaże po podpisaniu umowy. 5. Dodatkowe warunki dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) zakupy paliwa płynnego, spełniającego wymagania, standardy jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018) Rodzaj paliwa dostosowany do okresu ich stosowania: w okresie letnim tzw. paliwo letnie a w okresie zimowym tzw. paliwa zimowe. Wykonawca przedstawi na stacji paliw dokumenty i świadectwa jakościowe paliw na każde żądanie Zamawiającego. 2) Wykonawca zapewni Zamawiającemu ciągłość dostaw paliwa min. 7 dni w tygodniu (w godz. 6:00-22:00) 3) Tankowanie paliwa odbywać się będzie bezpośrednio do pojazdów, maszyn i zbiorników przenośnych. Samochody osobowe, samochody ciężarowe będą tankowane bezpośrednio do zbiorników, przy czym obowiązuje zasada „do pełna”. Sprzedaż musi być realizowana w sposób uniemożliwiający pobieranie przez kierowców paliwa w inny sposób. Wyznaczeni i upoważnieni przez Zamawiającego pracownicy będą mogli również nabywać paliwo do zbiorników przenośnych dla potrzeb ciężkiego sprzętu technicznego.
Vorherige Bekanntmachung: 130856-2025
Interne Kennung: DGK-GRAIZ/SG-16/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż na potrzeby Zamawiającego paliw płynnych tj.: oleju napędowego - 368 000 l, benzyny bezołowiowej PB 95 – 1 500 l, oraz benzyny bezołowiowej PB 98 - 16 500 l. 2. Sprzedaż będzie realizowana sukcesywnie wg. bieżących potrzeb Zamawiającego przez okres obowiązywania umowy, poprzez tankowanie pojazdów PGKiM Sp. z o. o. w Turku i przenośnych zbiorników, po cenach obowiązujących w momencie tankowania na stacji paliw Wykonawcy z uwzględnieniem stałego upustu (jeżeli Wykonawca zaproponuje upust cenowy) liczonego od aktualnej ceny brutto danego paliwa (na dystrybutorze) za każdy litr sprzedanego paliwa. Sprzedaż odbywać się będzie przy użyciu kart paliwowych lub innego systemu umożliwiającego elektroniczne rejestrowanie pobranego paliwa na zasadach określonych we wzorze umowy stanowiącym zał. nr 7 do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega, że ze względów ekonomicznych stacja paliw na której będzie można dokonać zakupu ww. paliw musi znajdować się w granicach administracyjnych miasta Turku. 4. Rozliczanie pobranych paliw odbywać się będzie w okresach rozliczeniowych trwających: od 1 do 15 dnia miesiąca kalendarzowego i od 16 do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego Rozliczenie pobranych paliw następować będzie w okresach dekadowych na podstawie wystawionej faktury VAT, do której każdorazowo musi być dołączone zbiorcze zestawienie pobranych paliw, w rozbiciu na grupy pojazdów, które Zamawiający wskaże po podpisaniu umowy. 5. Dodatkowe warunki dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne (w miarę pojawiających się potrzeb) zakupy paliwa płynnego, spełniającego wymagania, standardy jakościowe określone m.in. w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018) Rodzaj paliwa dostosowany do okresu ich stosowania: w okresie letnim tzw. paliwo letnie a w okresie zimowym tzw. paliwa zimowe. Wykonawca przedstawi na stacji paliw dokumenty i świadectwa jakościowe paliw na każde żądanie Zamawiającego. 2) Wykonawca zapewni Zamawiającemu ciągłość dostaw paliwa min. 7 dni w tygodniu (w godz. 6:00-22:00) 3) Tankowanie paliwa odbywać się będzie bezpośrednio do pojazdów, maszyn i zbiorników przenośnych. Samochody osobowe, samochody ciężarowe będą tankowane bezpośrednio do zbiorników, przy czym obowiązuje zasada „do pełna”. Sprzedaż musi być realizowana w sposób uniemożliwiający pobieranie przez kierowców paliwa w inny sposób. Wyznaczeni i upoważnieni przez Zamawiającego pracownicy będą mogli również nabywać paliwo do zbiorników przenośnych dla potrzeb ciężkiego sprzętu technicznego.