See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów specjalnych dla Komendy Powiatowej PSP w Lublińcu:
Beschreibung: Dostawa 2 pojazdów specjalnych dla Komendy Powiatowej PSP w Lublińcu. Dostawa 2 pojazdów specjalnych dla Komendy Powiatowej PSP w Lublińcu. 1 szt. Średni samochód ratowniczo-gaśniczy GBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. 1szt. Lekki samochód kwatermistrzowski SLKw. Szczegóły zawarte są w załącznikach 1a i 1b do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 778475-2025
Interne Kennung: PT.2370.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie skróconego terminu składania ofert i tym samym procedury przyśpieszonej jest spowodowane koniecznością wydatkowania posiadanych środków finansowych do końca roku budżetowego, otrzymanych w ramach ” Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” i tym samym wyposażenie Komendy PSP w niezbędne środki w postaci pojazdów specjalnych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych.
Beschreibung: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. Szczegóły w załączniku 1a do SWZ
Interne Kennung: PT.2370.3.2025 - dla części 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego SLKw.
Beschreibung: Dostawa lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego SLKw. Szczegóły w załączniku 1b do SWZ
Interne Kennung: PT.2370.3.2025 - dla części 2