See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervolg Bodemonderzoek CROW400
Beschreibung: Het afsluiten van een raamovereenkomst, per perceel, met een marktpartij voor uitvoering van bodem vervolgonderzoek ten behoeve van bepaling voorlopige veiligheidsklasse conform CROW400. De percelen zijn opgedeeld in drie verzorgingsgebieden, te weten: Perceel West: verzorgingsgebied regio Amsterdam. Perceel Oost: verzorgingsgebied regio Arnhem/Nijmegen + Almere. Perceel Zuid: verzorgingsgebied regio Rotterdam/Leiden . De raamovereenkomsten worden afgesloten voor de duur van 4 jaar. Vattenfall verkrijgt een optie om het contract 2 keer, voor een maximale periode van 1 jaar, te verlengen. Marktpartijen kunnen maximaal 2 van de 3 percelen gegund krijgen. De scope voor de werkzaamheden in het verzorgingsgebied Amsterdam, Arnhem/Nijmegen + Almere en Rotterdam/Leiden van Vattenfall Warmte N.V.is als volgt: - Het uitvoeren van historisch vooronderzoek conform NEN 5725, op basis van de door Vattenfall beschikbaar gestelde indicatieve vooronderzoeken. - Het uitvoeren van verkennend bodemonderzoek conform NEN 5740, indien uit het historisch vooronderzoek blijkt dat aanvullend onderzoek noodzakelijk is. - Het uitvoeren van een nader bodemonderzoek conform NTA 5755, indien uit het verkennend bodemonderzoek blijkt dat aanvullend onderzoek naar de aard, ernst en omvang van een mogelijke verontreiniging noodzakelijk is. - Het uitvoeren van verkennend asbestonderzoek conform NEN 5705 en NEN 5897, indien uit het historisch vooronderzoek en/of het verkennend bodemonderzoek blijkt dat onderzoek naar de mogelijke aanwezigheid van asbest noodzakelijk is. - Het vaststellen van een voorlopige veiligheidsklasse, op basis van de beschikbare onderzoeksgegevens. - Het bepalen van de kwaliteitsklassen van de af te voeren grond, overeenkomstig de geldende normeringen en analyseresultaten. - Het uitvoeren van verificatieonderzoek, indien de definitieve veiligheidsklasse, vastgesteld door de veiligheidskundige van de aannemer, afwijkt van de eerder vastgestelde veiligheidsklasse uit de ontwerp- of onderzoeksfase. - Het opstellen van tekenwerk dat onderdeel uitmaakt van de rapportages.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71313000 Umwelttechnische Beratung, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau, 71351810 Topografische Dienste, 71354000 Kartografiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vervolg Bodemonderzoek CROW400 - Regio West (Amsterdam)
Beschreibung: De scope voor de werkzaamheden Vattenfall Warmte N.V.is als volgt: - Het uitvoeren van historisch vooronderzoek conform NEN 5725, op basis van de door Vattenfall beschikbaar gestelde indicatieve vooronderzoeken. - Het uitvoeren van verkennend bodemonderzoek conform NEN 5740, indien uit het historisch vooronderzoek blijkt dat aanvullend onderzoek noodzakelijk is. - Het uitvoeren van een nader bodemonderzoek conform NTA 5755, indien uit het verkennend bodemonderzoek blijkt dat aanvullend onderzoek naar de aard, ernst en omvang van een mogelijke verontreiniging noodzakelijk is. - Het uitvoeren van verkennend asbestonderzoek conform NEN 5705 en NEN 5897, indien uit het historisch vooronderzoek en/of het verkennend bodemonderzoek blijkt dat onderzoek naar de mogelijke aanwezigheid van asbest noodzakelijk is. - Het vaststellen van een voorlopige veiligheidsklasse, op basis van de beschikbare onderzoeksgegevens. - Het bepalen van de kwaliteitsklassen van de af te voeren grond, overeenkomstig de geldende normeringen en analyseresultaten. - Het uitvoeren van verificatieonderzoek, indien de definitieve veiligheidsklasse, vastgesteld door de veiligheidskundige van de aannemer, afwijkt van de eerder vastgestelde veiligheidsklasse uit de ontwerp- of onderzoeksfase. - Het opstellen van tekenwerk dat onderdeel uitmaakt van de rapportages.
Los: LOT-0002
Titel: Vervolg Bodemonderzoek CROW400 - Regio Oost (Almere, Arnhem, Nijmegen)
Los: LOT-0003
Titel: Vervolg Bodemonderzoek CROW400 - Regio Zuid (Leiden, Rotterdam)