312990-2026 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa implantów: stabilizacja kręgosłupa do korekcji skolioz wczesnodziecięcych; systemu do wydłużania kości; endoprotez stawu skokowego oraz implantów do okolic stawu skokowego i stopy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów: stabilizacja kręgosłupa do korekcji skolioz wczesnodziecięcych; systemu do wydłużania kości; endoprotez stawu skokowego oraz implantów do okolic stawu skokowego i stopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów: Część I - stabilizacja kręgosłupa do korekcji skolioz wczesnodziecięcych Część II – system do wydłużania kości Część III – endoprotezy stawu skokowego oraz implanty do okolic stawu skokowego i stopy. Zamówienie podzielone jest na 3 CZĘŚCI. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na poszczególne części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 4.1, 4.2, 4.3 (CZĘŚCI: 1,2,3) będące integralną częścią SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 117229-2026
Interne Kennung: ZP-271-4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: STABILIZACJA KRĘGOSŁUPA DO KOREKCJI SKOLIOZ WCZESNODZIECIĘCYCH
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.1 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: SYSTEM DO WYDŁUŻANIA KOŚCI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.2 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: ENDOPROTEZY STAWU SKOKOWEGO ORAZ IMPLANTY DO OKOLIC STAWU SKOKOWEGO I STOPY
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 4.3 do SWZ
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate