2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire Artikelen
Beschreibung: De opdracht betreft het vervangen en ter beschikking stellen (op basis van huur) van dispensers, alsmede de levering van bijbehorende sanitaire artikelen Het verwachte aantal jaarlijks af te nemen vullingen is opgenomen op het Prijzenblad (Bijlage 4). Dit aantal is gebaseerd op de afname in 2025. Voor het overzicht over het aantal dispensers in de huidige situatie verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad. Gebaseerd op historische gegevens en toekomstige verwachtingen raamt opdrachtgever de jaarlijkse waarde op gemiddeld € 62.800,- exclusief btw op jaarbasis (circa € 76.000,- inclusief btw). De maximale waarde van de raamovereenkomst wordt daarmee vastgesteld op een totaal van maximaal € 300.000,- exclusief btw. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Indien de opgegeven omvang eerder is gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst, eindigt de overeenkomst. Aan bovengenoemde omvang zijn geen rechten te ontlenen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33771000 Papiersanitärartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1