2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie wystawy pn. „Stopnica na królewskim szlaku”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie wystawy stałej oraz aranżacji strefy wejściowej w oparciu o projekt koncepcyjny wystawy wraz z załącznikami, tj.: - specyfikacją techniczną urządzeń AV i sprzętu komputerowego - zestawieniem urządzeń i prac - zestawieniem zawartości multimedialnej i grafiki - zestawieniem zabudowy ekspozycyjnej - schematem rozmieszczenia stref i stanowisk na wystawie - wizualizacjami wystawy, które stanowią wzorzec stylu i kolorystyki aranżacji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią w szczególności: OPZ, wykaz prac i elementów wystawy, koncepcja wystawy, wymagania techniczne urządzeń multimedialnych oraz projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: Or.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212520 Entwicklung von Multimediasoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 38652120 Videoprojektoren, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 39154000 Messeeinrichtungen, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 32322000 Multimediaausrüstung, 38652120 Videoprojektoren, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design