2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy a údržba autobusů IVECO Dopravní společnosti Ústeckého kraje, p. o.
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je uzavření smlouvy na poskytování služeb opravy a údržby autobusů zadavatele značky IVECO, včetně souvisejících dodávek. Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 18, § 35 a § 101 zákona rozdělena na 3 části takto: 1. část oblast Varnsdorf 2. část oblast Litoměřice, 3. část oblast Louny. Dodavatelé mohou podat nabídku na jednu, několik nebo všechny části zakázky. Nabídky na každou část zakázky budou posuzovány a hodnoceny samostatně. Jeden dodavatel může získat plnění jedné, více nebo všech částí zakázky. Bude-li určitý dodavatel vybrán na více částí veřejné zakázky, bude s ním uzavřena samostatná Smlouva pro každou takovou část. Na určitou část veřejné zakázky bude uzavřena Smlouva pouze s jedním účastníkem (vybraným dodavatelem). Na základě Smlouvy bude vybraný dodavatel v rámci předmětné oblasti povinen poskytovat zadavateli služby (mimozáručních) oprav a údržby autobusů značky IVECO, a to na základě objednávek, které je zadavatel oprávněn vystavovat kdykoliv v průběhu trvání Smlouvy. Zadavatel je oprávněn vozidla určená k poskytování služeb předávat vybranému dodavateli v místě provozovny, kterou vybraný dodavatel musí mít po dobu trvání Smlouvy umístěnu na území předmětné oblasti. Zadavatel je též oprávněn požadovat, aby vybraný dodavatel poskytl sjednané služby mimo provozovnu prostřednictvím výjezdu servisního vozidla, a to kdekoliv v rámci předmětné oblasti Podrobnosti uvedeny v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: VZ - 14224/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50113000 Reparatur und Wartung von Bussen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část oblast Varnsdorf
Beschreibung: Předmětem tohoto ZŘ je uzavření Smlouvy na poskytování služeb opravy a údržby autobusů zadavatele značky IVECO, včetně souvisejících dodávek. Ve spádové oblasti 1. části veřejné zakázky zadavatel provozuje středisko Varnsdorf (Na Příkopech 2203, 407 47 Varnsdorf), a provozuje následující vozidla: 16 ks Iveco Crossway LE line délky 13 m a 7 ks Iveco Crossway LE line délky 14,5 m. Zadavatel upozorňuje, že uvedená struktura a počet provozovaných autobusů je pouze informativní a nezaručuje jejich neměnnost po dobu plnění veřejné zakázky. Počty a typ autobusů IVECO je zadavatel oprávněn měnit, zadavatel je dle svého volného uvážení oprávněn do předmětných oblastí zařazovat či z nich vyřazovat jakékoliv autobusy, může je i přesouvat z jedné oblasti do druhé. Pokud by se v průběhu plnění Smlouvy měl počet autobusů zařazených do určité oblasti změnit (zvýšit či snížit) o více než 10 autobusů vyrozumí o tom zadavatel dodavatele, s nímž bude pro dotčenou oblast uzavřena Smlouva, nejméně s 4týdenním předstihem. Zadavatel vymezuje předmětnou oblast v rámci které je vybraný dodavatel povinen po celou dobu trvání Smlouvy a na jejím základě vystavených objednávek disponovat provozovnou (pojem blíže definován v odst. 2.7 Smlouvy). Oblast je vymezena dojezdovou vzdáleností 10 km po silniční infrastruktuře od výchozího bodu, kterým je Na Příkopech 2203, 407 47 Varnsdorf. Oblast je graficky znázorněna a vymezena v příloze č. 2 Smlouvy.
Interne Kennung: 1. část oblast Varnsdorf
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje právo na změnu v osobě dodavatele v případě, že vybraný dodavatel nejpozději 12 měsíců od uzavření Smlouvy přestane být stranou Smlouvy v důsledku odstoupení zadavatele pro porušení povinností dodavatele nebo ukončení Smlouvy ze strany dodavatele z důvodů jiných než porušení povinností na straně zadavatele. V případě postupu dle tohoto článku, je zadavatel oprávněn nabídnout uzavření Smlouvy dodavateli, který se v hodnocení nabídek (pro dotčenou část veřejné zakázky) umístil jako další v pořadí po posledním dodavateli v pořadí, který se stal stranou Smlouvy pro danou část veřejné zakázky. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek zjištěného na základě hodnocení nabídek provedeného dle čl. 10 zadávací dokumentace pro danou část veřejné zakázky. Pokud tak již neučinil, zadavatel provede u tohoto dalšího dodavatele posouzení splnění podmínek účasti a posoudí, zda u tohoto dodavatele nejsou naplněny důvody pro vyloučení vybraného dodavatele dle § 48 zákona. Uvedený postup se použije obdobně pro další dodavatele v pořadí pro danou část veřejné zakázky, pokud dodavatel, který se umístil v zadávacím řízení jako další v pořadí po posledním dodavateli v pořadí, který se stal stranou Smlouvy pro danou část veřejné zakázky, nesplní podmínky účasti v zadávacím řízení, dojde u něj k naplnění podmínek pro vyloučení, neposkytne zadavateli potřebnou součinnost k uzavření Smlouvy nebo k uzavření Smlouvy nedojde z jiných důvodů na straně dodavatele. Náhradní dodavatel vybraný shora uvedeným postupem uzavře Smlouvu za podmínek, které nabídl ve své nabídce. Uzavřením Smlouvy nebudou dotčena práva a povinnosti zadavatele a dodavatele, s nímž byla Smlouva ukončena odstoupením. Inflační doložka - podmínky uvedeny ve smlouvě, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace
Los: LOT-0003
Titel: 3. část oblast Louny
Beschreibung: Předmětem tohoto ZŘ je uzavření Smlouvy na poskytování služeb opravy a údržby autobusů zadavatele značky IVECO, včetně souvisejících dodávek. Ve spádové oblasti 3. části veřejné zakázky zadavatel provozuje středisko Louny (Hrnčířská 2391, Louny), středisko Bílina (Nábřeží 466, Bílina) a středisko Podbořany (Dělnická 946, 441 01 Podbořany), a provozuje následující vozidla: - 1 ks Iveco Crossway LE line délky 13 m - 4 ks Iveco Crossway LE line délky 14,5 m. Zadavatel upozorňuje, že uvedená struktura a počet provozovaných autobusů je pouze informativní a nezaručuje jejich neměnnost po dobu plnění veřejné zakázky. Počty a typ autobusů IVECO je zadavatel oprávněn měnit, zadavatel je dle svého volného uvážení oprávněn do předmětných oblastí zařazovat či z nich vyřazovat jakékoliv autobusy, může je i přesouvat z jedné oblasti do druhé. Pokud by se v průběhu plnění Smlouvy měl počet autobusů zařazených do určité oblasti změnit (zvýšit či snížit) o více než 10 autobusů vyrozumí o tom zadavatel dodavatele, s nímž bude pro dotčenou oblast uzavřena Smlouva, nejméně s 4týdenním předstihem. Zadavatel vymezuje předmětnou oblast v rámci které je vybraný dodavatel povinen po celou dobu trvání Smlouvy a na jejím základě vystavených objednávek disponovat provozovnou (pojem blíže definován v odst. 2.7 Smlouvy). Oblast je vymezena dojezdovou vzdáleností 10 km po silniční infrastruktuře od výchozího bodu, kterým je Zeměšská 1887, 440 01 Louny. Oblast je graficky znázorněna a vymezena v příloze č. 2 Smlouvy.
Interne Kennung: 3. část oblast Louny
Los: LOT-0002
Titel: 2. část oblast Litoměřice
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je uzavření smlouvy na poskytování služeb opravy a údržby autobusů zadavatele značky IVECO, včetně souvisejících dodávek. Ve spádové oblasti 2. části zakázky zadavatel provozuje středisko Litoměřice (Na Kocandě 1913/39, 412 01 Litoměřice), středisko Ústí nad Labem (Jateční 416, 400 01 Ústí nad Labem), středisko Děčín (Uhelná 1, 405 02 Děčín), a provozuje následující vozidla: 5x Iveco Crossway LE line 13 9x Iveco Crossway LE line 14,5 m. Zadavatel upozorňuje, že uvedená struktura a počet provozovaných autobusů je pouze informativní a nezaručuje jejich neměnnost po dobu plnění veřejné zakázky. Počty a typ autobusů IVECO je zadavatel oprávněn měnit, zadavatel je dle svého volného uvážení oprávněn do předmětných oblastí zařazovat či z nich vyřazovat jakékoliv autobusy, může je i přesouvat z jedné oblasti do druhé. Pokud by se v průběhu plnění Smlouvy měl počet autobusů zařazených do určité oblasti změnit (zvýšit či snížit) o více než 10 autobusů vyrozumí o tom zadavatel dodavatele, s nímž bude pro dotčenou oblast uzavřena Smlouva, nejméně s 4týdenním předstihem. Zadavatel vymezuje předmětnou oblast v rámci které je vybraný dodavatel povinen po celou dobu trvání Smlouvy a na jejím základě vystavených objednávek disponovat provozovnou (pojem blíže definován v odst. 2.7 Smlouvy). Oblast je vymezena dojezdovou vzdáleností 10 km po silniční infrastruktuře od výchozího bodu, kterým je Na Kocandě 1913/39, 412 01 Litoměřice. Oblast je graficky znázorněna a vymezena v příloze č. 2 Smlouvy.
Interne Kennung: 2. část oblast Litoměřice