2. Verfahren
Verfahren
Titel: Boomonderhoud Voorne aan Zee
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst voor boomonderhoud voor de Gemeente Voorne aan Zee. De Gemeente is daarbij opzoek naar het contracteren van een onderhoudspartij die ervoor zorgt dat door middel van een passend onderhoudsniveau de openbare ruimte kwalitatief aantrekkelijk blijft. De hoeveelheid van het werk is vastgelegd in een RAW-bestek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst voor boomonderhoud voor de Gemeente Voorne aan Zee. De Gemeente is daarbij opzoek naar het contracteren van een onderhoudspartij die ervoor zorgt dat door middel van een passend onderhoudsniveau de openbare ruimte kwalitatief aantrekkelijk blijft.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kent alleen de verlengingsopties.