313119-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Technische Tests, Analysen und Beratung – Zkoušky pro certifikaci
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZkoušky pro certifikaci
BeschreibungPředmětem smlouvy o dílo je provedení zkoušek vypružení a nárazníku, které jsou nutné pro certifikaci výrobku.
Interne KennungZkoušky pro certifikaci
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensdle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel vymezuje v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ změnu závazku, která bude zadána v souladu s ust. § 222 ZZVZ. V případě, že s vybraným dodavatelem v průběhu realizace předmětu zakázky dojde k předčasnému ukončení smluvního vztahu, vyhrazuje si zadavatel právo vyzvat dodavatele (kteří se účastnili zadávacího řízení a splňují kvalifikační předpoklady) na dalších místech dle hodnotícího kritéria k uzavření smlouvy o dílo za podmínek stanovených v jejich nabídce. Výzva bude probíhat při respektování pořadí hodnotitelných nabídek dle hodnotícího kritéria.