See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specjalistycznego sprzętu medycznego do zabiegów neurochirurgicznych
Beschreibung: Zakup specjalistycznego sprzętu medycznego do zabiegów neurochirurgicznych w podziale na 4 pakiety
Interne Kennung: DZP/PN/28/022/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – System do embolizacji tętniaków
Beschreibung: System do embolizacji tętniaków
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – System do dynamicznej stabilizacji interlaminarnej kręgosłupa
Beschreibung: System do dynamicznej stabilizacji interlaminarnej kręgosłupa bez konieczności zachowania więzadła nadkolcowego
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Dynamiczny stabilizator międzywyrostkowy
Beschreibung: Dynamiczny stabilizator międzywyrostkowy
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – System do sztywnej stabilizacji międzykolczystej kręgosłupa
Beschreibung: System do sztywnej stabilizacji międzykolczystej kręgosłupa