See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/26/2026 „Dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla Oddziału Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka z podziałem na 27 części dla Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi”
Beschreibung: 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-27 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część …” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ.
Interne Kennung: ZP/26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Kaniule pediatryczne, kaniule dożylne, kraniki z łącznikiem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 1” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Jednorazowe cewniki jednoświatłowe i dwuświatłowe, neonatologiczne, jałowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 2” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Łączniki typu T do infuzji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 3” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Łącznik Y
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 4” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- Cewnik pępowinowy, Trokar, łączniki, filtry do przetoczeń
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 5” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Zestaw do drenażu klatki piersiowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 6” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Akcesoria nCPAP do respiratora SERVO-I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 7” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Akcesoria do respiratora SERVO-I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 8” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Cewniki do karmienia niemowląt
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 9” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Cewniki do odsysania z kontrolą ssania dla niemowląt
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 10” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Rurki intubacyjne dla noworodków
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 11 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 11” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Rurki intubacyjne dla noworodków
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 12 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 12” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Rurka ustno-gardłowa Guedel
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 13 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 13” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Rurka intubacyjna dla noworodków
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 14 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 14” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Nakłuwacze jednorazowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 15 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 15” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Filtr przeciwbakteryjny do zabezpieczenia respiratorów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 16 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 16” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Cewnik do odsysania z dróg oddechowych w układzie zamkniętym
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 17 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 17” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Zamknięte systemy bezigłowe j. u.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 18 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 18” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Mocowanie rurek intubacyjnych dla noworodków
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 19 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 19” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Asortyment medyczny do bezpiecznego żywienia: strzykawki, koreczki, cewniki, przedłużki, uchwyty
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 20 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 20” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Pediatryczny dwuświatłowy cewnik dożylny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 21 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 21” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Układy oddechowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 22 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 22” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Zastawka transportowa, łącznik
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 23 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 23” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Asortyment jednorazowy do aparatu Infant-Flow i Fabian Acutronic duoPAP
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 24 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 24” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Łącznik 2-kanałowy do infuzji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 25 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 25” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Jednorazowe cewniki i zestaw do pomiaru diurezy u noworodka
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 26 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 26” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Opatrunki specjalistyczne do trudno gojących się ran
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 27 do SWZ, zwane również w dalszej części SWZ – „Kosztorysem ofertowym – Część 27” oraz załącznik nr 33 – „wzór umowy” do SWZ
Interne Kennung: Część 27