2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa sieci ciepłowniczej wysokoparametrowej wraz z pompownią wody sieciowej, na potrzeby dostawy ciepła z Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów w Opolu przy ul. Podmiejskiej do sieci ciepłowniczej ECO S.A.
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi zaprojektowanie i wykonanie Robót budowlanych dla Inwestycji pn.: „Budowa sieci ciepłowniczej wysokoparametrowej wraz z pompownią wody sieciowej, na potrzeby dostawy ciepła z Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów w Opolu przy ul. Podmiejskiej do sieci ciepłowniczej ECO S.A.” W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również zaprojektowanie i budowa przyłącza elektroenergetycznego do budynku pompowni. Dodatkowo, Wykonawca w ramach realizacji całego przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do uzyskania prawa do dysponowania nieruchomościami na cele budowlane wraz z uzyskaniem zgody na uregulowanie stanu prawnego infrastruktury ciepłowniczej. Wykonawca udziela Gwarancji oraz rękojmi za wady na wykonany przedmiot zamówienia na okres 5 lat od dnia podpisania Końcowego protokołu odbioru Robót budowlanych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ, jak również wynika z PPU (Część II SWZ).
Interne Kennung: 26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71322200 Planung von Rohrleitungen, 45000000 Bauarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45232151 Bauarbeiten zur Sanierung von Wasserhauptleitungen, 09323000 Fernwärme
5. Los
Los: LOT-0001