See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samochody 5 osobowe typu SUV
Beschreibung: Samochody 5 osobowy typu SUV w ilości 20 sztuk. Napęd benzynowo – elektryczny o łącznej mocy nie mniejszej niż 190 KM, pojemność silnika spalinowego powyżej 2450 ccm
Interne Kennung: HP.270.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Samochody 5-osobowe typu SUV
Beschreibung: Samochody 5 osobowe typu SUV. Napęd benzynowo – elektryczny o łącznej mocy nie mniejszej niż 190 KM, pojemność silnika spalinowego powyżej 2450 ccm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 Pzp przewiduje możliwość zastosowania prawa Opcji. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30% wartości umowy. Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy.