31318-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) wraz z niezbędnymi opracowaniami dla zadania pn. „Budowa drogi leśnej wraz z wyznaczeniem trasy rowerowej R10 w Świnoujściu” w ramach Projektu pn.: „Budowa dostępu morskiego i lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) wraz z niezbędnymi opracowaniami dla zadania pn. „Budowa drogi leśnej wraz z wyznaczeniem trasy rowerowej R10 w Świnoujściu” w ramach Projektu pn.: „Budowa dostępu morskiego i lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”. Szczegółowy zakres usługi określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ.
Interne KennungNZP-092/2/IB-II-29/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) wraz z niezbędnymi opracowaniami dla zadania pn. „Budowa drogi leśnej wraz z wyznaczeniem trasy rowerowej R10 w Świnoujściu” w ramach Projektu pn.: „Budowa dostępu morskiego i lądowego do Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu”. Szczegółowy zakres usługi określony został w Opisie przedmiotu zamówienia i projekcie Umowy, które stanowią załączniki do SWZ. Wymagany przez Zamawiającego termin realizacji zamówienia: a) Etap I – maksymalnie 2 miesiące od podpisania umowy; b) Etap II – maksymalnie 7 miesięcy od podpisania umowy; c) Etap III - przewidywany czas trwania procedury przetargowej na wybór wykonawcy dokumentacji projektowej i robót budowlanych oraz udział w ewentualnych postępowaniach odwoławczych – w okresie od 8 do 15 miesiąca od podpisania umowy. Wykonawca udzieli Zamawiającemu rękojmi i gwarancji jakości na 36 miesięcy na wykonane opracowania wchodzące w skład Przedmiotu Umowy. Okres gwarancji i rękojmi rozpoczyna bieg od daty odbioru Przedmiotu Umowy (podpisania przez Strony Protokołu zdawczo-odbiorczego końcowego, z którego wynikać będzie, że przedmiot Umowy został odebrany bez istotnych zastrzeżeń. Odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady Przedmiotu Umowy Wykonawca ponosi na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym. Szczegółowe terminy realizacji oraz warunki rękojmi i gwarancji określone zostały w § 4 projektu Umowy. Zamawiający nie dopuszcza aby Wykonawca powierzył wykonanie części zamówienia podwykonawcom, którzy prowadzą działalność gospodarczą oraz mają siedzibę albo miejsce zamieszkania w innych państwach niż państwa członkowskie Unii Europejskiej oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych””; ani aby podwykonawca powierzył wykonanie części zamówienia dalszym podwykonawcom pochodzącym z „państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych”; ani aby wykonawca realizował niniejsze zamówienie z udziałem dostaw lub usług pochodzących z „państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych”.