2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzorgend Groenonderhoud Campus Eemsdelta
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het onderhouden en beheren van de groenvoorzieningen en verhardingen op het terrein Campus Eemsdelta te Appingedam. Het onderhouden en beheren van de groenvoorzieningen en verhardingen bestaat uit de volgende werkzaamheden: • Beheren van onkruid in plantvakken en haagvoeten; • Snoeien en beheren van snoeibeeld van hagen, heesters, vaste planten; • Beheren grashoogte van gazon; • Maaien van kruidenmengsel; • Beheren van natuurlijk afval op gazon en kruidenmengsel; • Beheren van overgroei randen van gazon en kruidenmengsel; • Beheren van natuurlijk afval op gesloten verhardingen; • Beheren van natuurlijk afval op elementen verharding; • Beheren van onkruid op elementen verharding; • Beheren van onkruid op halfverharding; • Beheren van natuurlijk afval op halfverharding; • Beheren van oneffenheden van ongebonden verharding; • Beheren van bevuiling op terreinelementen; • Beheren van scheefstand van terreinelementen. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: TN577552
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: x