2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inkoop elektriciteit en aardgas 2026 ev Vereniging van Zeeuwse Gemeenten
Beschreibung: Levering van elektriciteit en aardgas. elektriciteit: 30 GWh per jaar aardgas: 4.300.000 Nm3 per jaar
Interne Kennung: RFP250304 VZG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektriciteit
Beschreibung: De levering van elektriciteit aan deelnemende partijen circa 30 GWh per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Op tot verlenging met tweemaal één jaar (met ingang van 2028)
Los: LOT-0002
Titel: Aardgas
Beschreibung: De levering van aardgas aan deelnemende partijen Circa 4.300.000 Nm3 per jaar
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas