313265-2026 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Kompleksowa organizacja uroczystej Gali wręczenia nagród laureatom konkursu pn.: „ Edukator – Ambasador Rozwoju.” w ramach realizowanego projektu pn.: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego, uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja uroczystej Gali wręczenia nagród laureatom konkursu pn.: „ Edukator – Ambasador Rozwoju.” w ramach realizowanego projektu pn.: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego, uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja uroczystej Gali wręczenia nagród laureatom konkursu pn.: „Edukator – Ambasador Rozwoju” w ramach realizowanego projektu pn.: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego, uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych.” Zamówienie dotyczy kompleksowej usługi organizacji jednodniowej uroczystej Gali dla ok. 250 osób, która odbędzie w Poznaniu w dniu 23 czerwca 2026 r. w godz. 13.00 – 18.00.
Interne KennungCWRKDIZ-KAL.I.383.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001