2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka až 20 ks minibusů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky „Dodávka až 20 ks minibusů“ je dodávka až 20 ks minibusů a uzavření smlouvy o zajištění záručního, mimozáručního a pozáručního servisu (dále také jako „servisní smlouva“), kterou se dodavatel zaváže poskytovat zadavateli záruční, mimozáruční i pozáruční služby ve vztahu k minibusům dodaným dle rámcové dohody uzavřené s jedním účastníkem zadávacího řízení.
Interne Kennung: 8/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002