313306-2025 - Wettbewerb
Polen – Mobile, modulare Containergebäude – Modernizacja infrastruktury turystyczno-kulturalnej w Gminie Ogrodzieniec
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja infrastruktury turystyczno-kulturalnej w Gminie Ogrodzieniec
BeschreibungPostępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych zwaną w dalszej części Ustawą lub Pzp.
Interne KennungZP.271.2.10.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen, 39315000 Restaurantausrüstung, 39221200 Tafelgeschirr, 39100000 Möbel, 34223300 Anhänger, 32322000 Multimediaausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostawa i montaż hali namiotowej wyposażonej w instalacje umożliwiające podłączenie oświetlenia i przenośnych urządzeń grzewczych, przeszkolenie w formie stacjonarnej wskazanych przez Zamawiającego pracowników z techniki montażu/demontażu i transportu hali namiotowej; 2) Dostawa: a) czterech fabrycznie nowych elektrycznych pojazdów wolnobieżnych, w tym: - 2 pojazdy 2- osobowe z zamkniętą zabudową bagażową, - 1 pojazd 23 osobowy z zamkniętą kabiną pasażerską, - 1 pojazd 4 osobowy z otwartą kabiną pasażerską, b) urządzeń gastronomicznych, zastawy stołowej i akcesoriów kuchennych, c) 2 mobilnych przyczep gastronomicznych, d) mobilnej przyczepy z toaletami, e) mebli bankietowych wraz z akcesoriami, f) sprzętu multimedialnego z osprzętem, g) dostawy dwóch fabrycznie nowych kontenerów sanitarnych (przenośne toalety); 3) Wykonanie kontenera gastronomicznego w formie „zaprojektuj i wybuduj” zgodnie z załączonym PFU; 4) Wykonanie rozdzielni zewnętrznej wraz z instalacją zasilającą zgodnie z dokumentacją techniczną. 2. Szczegółowy opis zawiera Załącznik nr 1 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz dokumentacja i rysunki stanowiące Załącznik nr 7 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje korzystania z opcji.