313325-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Druckgewerbes – Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych wraz z wdrożeniem systemu druku oraz serwis i dostarczanie materiałów eksploatacyjnych do posiadanych urządzeń.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych wraz z wdrożeniem systemu druku oraz serwis i dostarczanie materiałów eksploatacyjnych do posiadanych urządzeń.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych wraz z wdrożeniem systemu druku oraz serwis i dostarczanie materiałów eksploatacyjnych do posiadanych urządzeń. 2. Realizacja zadania obejmuje - dzierżawę urządzeń: a) 2 sztuk laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4 z podajnikiem A3, b) 16 sztuk laserowych urządzeń wielofunkcyjnych kolorowych A3, c) 91 sztuk laserowych urządzeń wielofunkcyjnych monochromatycznych A4 - wraz z wdrożeniem systemu druku podążającego. - kompleksową obsługę serwisową dzierżawionych i posiadanych urządzeń, polegającą na wykonywaniu konserwacji i napraw drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych wraz z wymianą części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, mających na celu zapewnienie stałej sprawności urządzeń objętych przedmiotem zamówienia, w szczególności utrzymanie czystości wykonywanych kopii/wydruków na całej powierzchni białej kartki.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający stosuje prawo opcji - zakres przedmiotu niniejszej umowy składa się z: zamówienia podstawowego (część gwarantowana) oraz zamówienia objętego prawem opcji (część objęta prawem opcji). Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie dzierżawy dodatkowych urządzeń wielofunkcyjnych w ramach funkcjonującego systemu zarządzania drukiem oraz wykonania przez Zamawiającego dodatkowych kopii/wydruku A4 w ilościach oraz w rodzaju jakie zostały wskazane w załącznikach nr 5 oraz 7 do niniejszej umowy. 1/ Urządzenia poddane prawu opcji: - urządzenia opisane w załączniku nr 4 - Typ 1 – 4 sztuki - urządzenia opisane w załączniku nr 4 - Typ 3 – 10 sztuk. 2/ Liczba wydrukowanych kopii/wydruków A4 objęta prawem opcji na wszystkich urządzeniach w okresie 60 miesięcy (zał 7) : Zakres zamówienia kopia/wydruk czarno - biały A4 Minimalny zakres zamówienia w szt. 12.500.000; Zakres zamówienia poddany prawu opcji w szt. 2.500.000 Maksymalny zakres zamówienia w szt.15.000.000 kopia/wydruk kolorowy A Minimalny zakres zamówienia w szt. 1.300.000; Zakres zamówienia poddany prawu opcji w szt. 400.000 Maksymalny zakres zamówienia w szt. 1.700.000 Zamawiający zastrzega, iż część umowy określona jako „część objęta prawem opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji lub skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia, co akceptuje poprzez podpisanie niniejszej umowy. Zamawiający może skorzystać w prawa opcji w przypadku, gdy ilość urządzeń dzierżawionych w ramach zamówienia podstawowego okaże się zbyt mała do zapewnienia sprawnego funkcjonowania Urzędu Miejskiego lub/i ilość kopii/wydruków A4 w ramach zamówienia podstawowego zostanie wyczerpana. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie w okresie obowiązywania niniejszej umowy, jednak nie wcześniej niż po upływie 12 miesięcy jej obowiązywania, do wyczerpania wartości określonej w § 5 ust. 3 niniejszej umowy. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga wprowadzania aneksu do niniejszej umowy. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji i jego zakresie. Strony dopuszczają możliwość złożenia tego oświadczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej lub na adres pocztowy Wykonawcy wskazane w § 2 ust. 1 pkt 2) niniejszej umowy. Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji.