2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE – Žiželice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace šesti FVE o celkovém výkonu 158,08 kWp s bateriovými úložišti o celkové kapacitě 93,60 kWh dle technické specifikace, která je přílohou č. 3 ZD, včetně zajištění revizí. Obchodní a smluvní podmínky jsou uvedeny v návrhu smlouvy o dílo, který je přílohou č. 2 ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31440000 Batterien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: V00005034
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31440000 Batterien, 45000000 Bauarbeiten, 09332000 Sonnenenergieanlage
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou podrobně popsány v článku 1.7 návrhu smlouvy o dílo.