2. Verfahren
Verfahren
Titel: OSP - Levering en plaatsing van labo-meubilair
Beschreibung: De Vlaamse Instelling voor Technologisch Onderzoek (VITO) heeft, als strategisch onderzoekscentrum, de opdracht om volop in te zetten op wateronderzoek en –innovatie, vanuit WestVlaanderen. Voor de verdere uitbouw van deze onderzoeksactiviteiten, heeft VITO een overeenkomst afgesloten met GEOxyz voor de huur van een gebouw. Zo worden enerzijds instapklare kantoren gebouwd, en anderzijds een casco piloothal. De uitbouw van deze casco hal naar een multifunctionele water testhal, met bijhorende labo’s, opslagplaatsen en atelier wordt opgestart in Q2/2025. Onderstaande aanvraag betreft alle elementen, werken en leveringen, voor het realiseren van LABOMEUBILAIR.
Interne Kennung: PPP04G-1198/5346/OSP-LABMEUB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: OSP-LABMEUB_1