See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afsluiten van verzekeringscontracten voor gemeente en OCMW Huldenberg
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het onderschrijven van diverse risico-verzekeringen voor de gemeente Huldenberg en OCMW Huldenberg. Het betreft hier een occasioneel gezamenlijke aankoop.
Interne Kennung: PPP02T-611/6048/FD 2026008
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekering
Beschreibung: Het betreft o.m. verzekeringen van het type ‘arbeidsongevallen – wet publieke sector’, ‘arbeidsongevallen – wet privésector’ en ‘lichamelijke ongevallen’ voor leden van de bestuursorganen.
Interne Kennung: FD 2026008_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheid
Beschreibung: Het betreft o.m. verzekering van het type 'algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand', 'objectieve aansprakelijkheid bij brand en ontploffing', 'aansprakelijkheid der bestuurders' en 'gecombineerde polissen burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen'.
Interne Kennung: FD 2026008 2_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Zaakschade
Beschreibung: Het betreft o.m. verzekeringen van het type 'brand en aanverwante gevaren' en 'alle risico's voor elektronisch materiaal, kunstvoorwerpen en divers ander materiaal'.
Interne Kennung: FD 2026008 3_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
Los: LOT-0004
Titel: Verzekering motorrijtuigen (vloot & OD)
Beschreibung: Het betreft o.m. verzekering van het type vloot, 'omnium-dienstverplaatsingen' en assistance.
Interne Kennung: FD 2026008 4_4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen