2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług szkoleniowych. 2. Zamówienie podzielone jest na trzy części, z których każda obejmuje przeprowadzenie jednego szkolenia, tj.: Część I – Kompleksowa organizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Projekty unijne dla zaawansowanych. Realizacja i rozliczanie projektów infrastrukturalnych/inwestycyjnych w perspektywie finansowej 2021-2027”, Część II – Kompleksowa organizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sztuczna inteligencja w pracy urzędnika”, Część III – Kompleksowa organizacja dwudniowego wyjazdu edukacyjnego z elementami team buildingu. Temat przewodni: „Metody i techniki rozwiązywania problemów”. 3. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdej części zawarty jest w załączniku nr 7 do SWZ – Opis Przedmiotu zamówienia (OPZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych (I)
Beschreibung: Kompleksowa organizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Projekty unijne dla zaawansowanych. Realizacja i rozliczanie projektów infrastrukturalnych/inwestycyjnych w perspektywie finansowej 2021-2027”
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych (II)
Beschreibung: Kompleksowa organizacja jednodniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Sztuczna inteligencja w pracy urzędnika”
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych (III)
Beschreibung: Kompleksowa organizacja dwudniowego wyjazdu edukacyjnego z elementami team buildingu. Temat przewodni: „Metody i techniki rozwiązywania problemów”