313491-2025 - Wettbewerb
Polen – Hubwagen – Dostawa samochodów z podnośnikiem hydraulicznym SH-40 - 3 sztuki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów z podnośnikiem hydraulicznym SH-40 - 3 sztuki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa samochodów z podnośnikiem hydraulicznym SH 40 na potrzeby jednostek Państwowej Straży Pożarnej - 3 sztuki z podziałem na 3 części: Część A – dostawa samochodu z podnośnikiem hydraulicznym SH 40 – 1 sztuka dla województwa kujawsko – pomorskiego (KM PSP w Grudziądzu); Część B – dostawa samochodu z podnośnikiem hydraulicznym SH 40 - 1 sztuka dla województwa opolskiego (KP PSP w Kędzierzynie - Koźlu); Część C – dostawa samochodu z podnośnikiem hydraulicznym SH 40 – 1 sztuka dla województwa zachodniopomorskiego (KP PSP w Kołobrzegu). Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załączniki nr 1 A, 1 B i 1 C – opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungWT.2371.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415100 Hubwagen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Część A – dostawa samochodu z podnośnikiem hydraulicznym SH 40 – 1 sztuka dla województwa kujawsko – pomorskiego (KM PSP w Grudziądzu)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: dostawa samochodów z podnośnikiem hydraulicznym SH 40 na potrzeby jednostek Państwowej Straży Pożarnej - 3 sztuki z podziałem na 3 części. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają odpowiednio dla każdej części załączniki nr 1 – opis przedmiotu zamówienia (specyfikacje techniczne), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 do SWZ – projekt umowy.
Interne KennungWT.2371.1.2025 część A
LosLOT-0002
Titel2. Część B – dostawa samochodu z podnośnikiem hydraulicznym SH 40 – 1 sztuka dla województwa opolskiego (KP PSP w Kędzierzynie-Koźlu)
Interne KennungWT.2371.1.2025 część B
LosLOT-0003
Titel3. Część C – dostawa samochodu z podnośnikiem hydraulicznym SH 40 – 1 sztuka dla województwa zachodniopomorskiego (KP PSP w Kołobrzegu)
Interne KennungWT.2371.1.2025 część C