313504-2026 - Planung
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego. 2. W ramach zamówienia wykonawca przyjmuje do wykonania realizację zamówienia obejmującego: 2.1. dostawa pojazdu zgodnie z wymogami opisanymi w Załączniku nr 2 do SWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i w Załączniku nr 1 Projekt umowy, 2.2. uzyskanie wszelkich wymaganych świadectw, certyfikatów, badań, itp. wymaganych przepisami prawa, 2.3. przeprowadzenie szkolenia dla obsługi pojazdu, 2.4. przeniesienie własności na zamawiającego i wydanie mu przedmiotu zamówienia, 2.5. wykonywanie, nie rzadziej niż raz w roku, bezpłatnych przeglądów w okresie gwarancji.
Interne KennungRRG.271.5.2026.RJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001