313528-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen für Papier- und Druckwerk, zum Bucheinbinden und Teile dafür – Dostawa zestawu maszyn introligatorskich do produkcji opraw twardych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawu maszyn introligatorskich do produkcji opraw twardych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu maszyn i urządzeń do produkcji opraw twardych z grzbietem prostym, kapitałką i tłoczeniem folią „na gorąco”, stanowiącym kompletny system (linię technologiczną) do wykonywania opraw twardych, obejmujący: 1) klejownik do powlekania oklejki warstwą kleju żelatynowego i dyspersyjnego, 2) maszynę do półautomatycznego montażu okładek twardych, 3) urządzenie do aplikacji taśmy kapitałkowej do bloku książki, 4) maszynę do półautomatycznego łączenia wkładu z okładką twardą, 5) maszynę do prasowania opraw z jednoczesnym wypaleniem rowka, 6) pneumatyczną maszynę do tłoczenia folią „na gorąco” z matryc metalowych i silikonowych.
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPO2-JM-241-0129/DKO/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42991000 Maschinen für Papier- und Druckwerk, zum Bucheinbinden und Teile dafür
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42991100 Buchbindereimaschinen, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
5. Los
LosLOT-0001