Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Voor het uitvoeren van de opdracht die start per 1 januari 2027, wordt een overeenkomst afgesloten met één inschrijver met een initiële looptijd van vijf (5) jaar en één (1) verlengingsoptie van vijf (5) jaar.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Achterhoek (NL225)
Land: Niederlande
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
Opties:
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Achterhoek (NL225)
Land: Nederland