31355-2025 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – 185-PN-24 Transport sanitarny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 185-PN-24 Transport sanitarny
Beschreibung: Transport sanitarny: Transport pacjentów z zespołem specjalistycznym - pakiet 1 Transport pacjentów i materiałów biologicznych - pakiet 2 Transport pacjentów dializowanych - pakiet 3 Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - pkt. 4 SWZ oraz istotnymi zapisami umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 678863-2024
Interne Kennung: 185-PN-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Atr 138 ust 4 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transport pacjentów z zespołem specjalistycznym
Beschreibung: Szacunkowa ilość: Transport sanitarny - z zespołem specjalistycznym - 5 106 km Transport sanitarny - z zespołem specjalistycznym -331 godz Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich warunków transportu sanitarnego pacjentów i zobowiązany jest zapewnić bezpieczeństwo przewożonych pacjentów. Wykonawca jest zobowiązany do poddania się kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia, o której mowa w Zarządzeniu Nr 18/2017/DSOZ Prezesa NFZ z dnia 14 marca 2017 r. (z późn. zm.) w sprawie warunków postępowania dotyczącego zawierania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej. Skład zespołu powinien być zgodny z definicją zawartą w ustawie z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (tekst jedn. Dz.U. z 2023r. poz. 1541, z późn. zm.), co najmniej trzy osoby uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, w tym lekarz systemu oraz pielęgniarka systemu lub ratownik medyczny. Osoby wchodzące w skład zespołu powinny posiadać imienne identyfikatory oraz jednolitą odzież ochronną. Transport wykonywany będzie na podstawie indywidualnych zleceń środkami transportu samochodowego spełniającymi wymagania techniczne i sanitarne, będącymi pojazdami uprzywilejowanymi, zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Transport pacjentów i materiałów biologicznych
Beschreibung: Szacunkowa ilość: Transport krwi, materiałów krwiopochodnych i innych materiałów biologicznych - 1 270 godz Transport krwi, materiałów krwiopochodnych i innych materiałów biologicznych - 44 160 km Transport sanitarny pacjentów bez opieki (sanitariuszem) - 290 godz Transport sanitarny pacjentów bez opieki (sanitariuszem) - 2 995 km Transport sanitarny pacjentów z opieką medyczną (ratownikiem medycznym) - 2 594 godz Transport sanitarny pacjentów z opieką medyczną (ratownikiem medycznym)- 18 078 km Transport sanitarny produktów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego - 676 godz Transport sanitarny produktów do żywienia dojelitowego i pozajelitowego - 24 909 km Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich warunków transportu sanitarnego pacjentów i materiałów biologicznych oraz zobowiązany jest zapewnić bezpieczeństwo przewożonych pacjentów i materiałów biologicznych. Wykonawca jest zobowiązany do poddania się kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia, o której mowa w Zarządzeniu Nr 18/2017/DSOZ Prezesa NFZ z dnia 14 marca 2017 r. ( z późniejszymi zmianami) w sprawie warunków postępowania dotyczącego zawierania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej. Skład zespołu powinien być zgodny z definicją zawartą w ustawie z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (tekst jedn. Dz.U. z 2023r. poz. 1541, z późn. zm.), zależnie od zgłaszanych potrzeb Zamawiającego, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku transportu krwi i materiałów krwiopochodnych - wykonawca zobowiązany jest do stosowania procedury transportu krwi i jej składników, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 8 lipca 2019 r. w sprawie leczenia krwią i jej składnikami w podmiotach leczniczych wykonujących działalność leczniczą w rodzaju stacjonarne i całodobowe świadczenia zdrowotne (tekst jedn. Dz.U. z 2021r. poz. 504, z późn. zm.).
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Transport pacjentów dializowanych
Beschreibung: Szacunkowa ilość: Transport sanitarny pacjentów siedzących- 162 840 km Transport sanitarny pacjentów leżących - 13 386 km Wykonawca ponosi odpowiedzialność za zapewnienie odpowiednich warunków transportu sanitarnego pacjentów oraz zobowiązany jest zapewnić bezpieczeństwo przewożonych pacjentów. Wykonawca jest zobowiązany przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia, co najmniej trzy pojazdy - w całodobowej dostępności Zamawiającego, w tym co najmniej jeden z pojazdów musi posiadać możliwość przewożenia pacjenta na wózku inwalidzkim, dodatkowo wykonawca musi dysponować pojazdem do przewożenia pacjentów w pozycji leżącej. Wszystkie pojazdy muszą być klimatyzowane, posiadające wygodne fotele i posiadać co najmniej 8 miejsc siedzących dla pacjentów (za wyjątkiem przewożących pacjentów leżących). Usługa obejmuje transport pacjentów z/do miejsca zamieszkania (drzwi mieszkania) do/z Stacji Dializ - ul. Kościuszki 29 (poczekalnia). Obsada pojazdu - wymagana jest co najmniej 2 osobowa - zobowiązana jest do pomocy pacjentowi w przejściu na odcinkach drogi poza pojazdem lub jeżeli pacjent jest osobą niechodzącą - pomoc w przejeździe na wózku inwalidzkim. Ponadto kierowca udziela niezbędnej pomocy personelowi medycznemu Stacji Dializ (np. poprzez podtrzymanie pacjenta w trakcie ważenia pacjenta). Wykonawca jest zobowiązany do poddania się kontroli Narodowego Funduszu Zdrowia, o której mowa w Zarządzeniu Nr 18/2017/DSOZ Prezesa NFZ z dnia 14 marca 2017 r. ( z późniejszymi zmianami) w sprawie warunków postępowania dotyczącego zawierania umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.
Interne Kennung: Część nr 3