313564-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen – Przeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
BeschreibungPrzeglądy i naprawy aparatów i urządzeń medycznych dla 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
Interne Kennung44/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Przeglądy okresowe i naprawy - Aparaty do znieczuleń GE Carestation 750 A1
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Aparaty do znieczuleń GE Carestation 750 A1 - Ryczałt - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2. Przeglądy okresowe i naprawy - Aparat do termolezji LG2
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Aparat do termolezji LG2 - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel3. Przeglądy okresowe i naprawy - Lampa szczelinowa SL800
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Lampa szczelinowa SL800 - Ryczałt - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel4. Przeglądy okresowe i naprawy - Autorefraktokeratometr Tonoref III
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Autorefraktokeratometr Tonoref III - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titel5. Przeglądy okresowe i naprawy - System mocowania głowy oraz rozwieraczy mózgowych Mayfield
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - System mocowania głowy oraz rozwieraczy mózgowych Mayfield - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Titel6. Przeglądy okresowe i naprawy - Wieża artroskopowa 1688 Stryker
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Wieża artroskopowa 1688 Stryker - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Titel7. Przeglądy okresowe i naprawy - Respiratory stacjonarne EVITA V600
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Respiratory stacjonarne EVITA V600 - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Titel8. Przeglądy okresowe i naprawy - Aparat do krążenia pozaustrojowego Essenz
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Aparat do krążenia pozaustrojowego Essenz - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung8
LosLOT-0009
Titel9. Przeglądy okresowe i naprawy - Mobilny aparat RTG
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Mobilny aparat RTG - ryczałt - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung9
LosLOT-0010
Titel10. Przeglądy okresowe i naprawy - Wózek do fluoroskopii 1080
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Wózek do fluoroskopii 1080 - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung10
LosLOT-0011
Titel11. Przeglądy okresowe i naprawy - Aparat do autotransfuzji Autolog iQ
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Aparat do autotransfuzji Autolog iQ - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung11
LosLOT-0012
Titel12. Przeglądy okresowe i naprawy - Laser chirurgiczny CO2 Hestia z ewakuatorem dymu
BeschreibungPrzeglądy okresowe i naprawy - Laser chirurgiczny CO2 Hestia z ewakuatorem dymu - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung12