2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie systemów informatycznych oraz sprzętu IT na potrzeby Szpital Powiatowy Gajda-Med Sp. z o.o. oraz świadczenie usług zgodnie z zakresem wyszczególnionym w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dale "SWZ". 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: 1) Część 1 – Rozwój systemu cyberbezpieczeństwa; 2) Część 2 – Rozwój systemu kopii bezpieczeństwa; 3) Część 3 – Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem informacji oraz szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa.
Interne Kennung: 03/PN/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48822000 Computerserver, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233160 Streamer-Laufwerk, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 79417000 Sicherheitsberatung, 80510000 Spezialausbildung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72800000 Computerrevision und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Rozwój systemu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Celem zadania jest rozwój systemu cyberbezpieczeństwa zgodnie z zakresem zawartym w opisie przedmiotu zamówienia dla części 1, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Rozwój systemu kopii bezpieczeństwa
Beschreibung: Celem zadania jest rozwój systemu kopii bezpieczeństwa zgodnie z zakresem zawartym w opisie przedmiotu zamówienia dla części 2, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30233160 Streamer-Laufwerk, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 72268000 Bereitstellung von Software
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem informacji oraz szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa
Beschreibung: Celem zadania jest wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem informacji oraz szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa zgodnie z zakresem zawartym w opisie przedmiotu zamówienia dla części 3, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79417000 Sicherheitsberatung, 80510000 Spezialausbildung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern, 72800000 Computerrevision und -prüfung