See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów
Beschreibung: Dostawa serwerów
Vorherige Bekanntmachung: 93648-2025
Interne Kennung: 2814.1.2025.IT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamówienie w ramach prawa opcji uzależnione jest tylko i wyłącznie od pozyskania dodatkowych środków finansowych w trakcie roku budżetowego. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącymi odpowiednio Załączniki Nr 1 i 10 do SWZ.