2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż elektrolizy membranowej wraz z szafą sterująco zasilającą oraz zmiękczacza wody do budynku Aquaparku zlokalizowanego w Tarnowie Podgórnym przy ul. Nowej 54
Beschreibung: Dostawa i montaż elektrolizy membranowej wraz z szafą sterująco zasilającą oraz zmiękczacza wody do budynku Aquaparku zlokalizowanego w Tarnowie Podgórnym przy ul. Nowej 54; 4.3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) demontaż istniejącej elektrolizy wraz ze zmiękczaczem i szafą sterująco zasilającą oraz montaż w ich miejsce nowych urządzeń b) dostawa i montaż zmiękczacza dwukolumnowego wody o następujących parametrach: • minimalna wydajność zmiękczacza Q=150 dm3/h, • maksymalna twardość wody zmiękczonej poniżej 0,036 mval/dm3 w całej objętości jonowymiennej, przy twardości wody surowej 12,24 mval/dm3, • minimalna objętość jonowymienna zmiękczacza 2,0 m3 c) dostawa i montaż elektrolizy membranowej wraz z szafą sterująco zasilającą spełniającej następujące wymagania: • minimalna wydajność produkcji chloru 5000 g/h, • minimalne stężenie podchlorynu sodu w produkcie 33 g NaOCl/dm3 • maksymalna dzienna produkcja chloru 50 kg Cl/d d) Autoryzacja urządzeń dla elektroliz membranowych – certyfikat nie starszy niż z 2024 roku e) Szkolenie personelu w ramach dostawy f) Gwarancja podstawowa 24 miesiące z możliwością przedłużenia
Vorherige Bekanntmachung: 176816-2026
Interne Kennung: ZP1.D.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42910000 Destillier-, Filtrier- oder Rektifiziergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42980000 Gaserzeuger, 31640000 Maschinen, Apparate und Geräte mit eigener Funktion, 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa i montaż elektrolizy membranowej wraz z szafą sterująco zasilającą oraz zmiękczacza wody do budynku Aquaparku zlokalizowanego w Tarnowie Podgórnym przy ul. Nowej 54; Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) demontaż istniejącej elektrolizy wraz ze zmiękczaczem i szafą sterująco zasilającą oraz montaż w ich miejsce nowych urządzeń b) dostawa i montaż zmiękczacza dwukolumnowego wody o następujących parametrach: • minimalna wydajność zmiękczacza Q=150 dm3/h, • maksymalna twardość wody zmiękczonej poniżej 0,036 mval/dm3 w całej objętości jonowymiennej, przy twardości wody surowej 12,24 mval/dm3, • minimalna objętość jonowymienna zmiękczacza 2,0 m3 c) dostawa i montaż elektrolizy membranowej wraz z szafą sterująco zasilającą spełniającej następujące wymagania: • minimalna wydajność produkcji chloru 5000 g/h, • minimalne stężenie podchlorynu sodu w produkcie 33 g NaOCl/dm3 • maksymalna dzienna produkcja chloru 50 kg Cl/d d) Autoryzacja urządzeń dla elektroliz membranowych – certyfikat nie starszy niż z 2024 roku e) Szkolenie personelu w ramach dostawy f) Gwarancja podstawowa 24 miesiące z możliwością przedłużenia