See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijetijdssoftware voor pijler Vrije Tijd en Dienstencentrum De Bollaard
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van een softwarepakket voor de diensten Vrije Tijd van de stad Blankenberge en het dienstencentrum De Bollaard. Het softwarepakket moet minstens de volgende modules omvatten: • Kassasysteem • Inschrijvingsmodule • Zaalverhuur/reservaties • Verhuur van stadsmateriaal • Ticketing (optioneel)
Interne Kennung: software vrije tijd 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: software vrije tijd 2025 - 1
Interne Kennung: Vrijetijdssoftware voor de diensten binnen de pijler Vrije Tijd en Dienstencentrum De Bollaard
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: software vrije tijd 2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001