2. Verfahren
Verfahren
Titel: Samenwerkingsovereenkomst Vervanging TEV trolleygelijkrichterstations 2026-2036
Beschreibung: De gemeente Arnhem vernieuwt planmatig 17 van de 22 gelijkrichterstations van het trolleybusnetwerk, waarvan de installaties het einde van hun technische levensduur hebben bereikt en reserveonderdelen schaars zijn. Alle stations krijgen nieuwe telemetrie. Het doel is om via een bouwteam de stations te ontwerpen, bouwkundige werkzaamheden te verrichten en de componenten te vervangen conform vigerende wet- en regelgeving, zodat de installaties na vernieuwing een restlevensduur van minimaal 40 jaar hebben. -
Interne Kennung: Zaaknummer: 4301944
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31153000 Gleichrichter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31174000 Versorgungstransformatoren, 31214000 Schaltanlagen, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45317200 Elektroinstallationsarbeiten für Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Arnhem vernieuwt planmatig 17 van de 22 gelijkrichterstations van het trolleybusnetwerk, waarvan de installaties het einde van hun technische levensduur hebben bereikt en reserveonderdelen schaars zijn. Alle stations krijgen nieuwe telemetrie. Het doel is om via een bouwteam de stations te ontwerpen, bouwkundige werkzaamheden te verrichten en de componenten te vervangen conform vigerende wet- en regelgeving, zodat de installaties na vernieuwing een restlevensduur van minimaal 40 jaar hebben. 14,3 miljoen
Interne Kennung: 1