See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WOFiTM/32/2026/PN - DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH I OPAKOWANIA DO PLECAKA EWAKUACJI MEDYCZNEJ ORAZ PLECAKA RATOWNIKA SANITARIUSZA
Beschreibung: DOSTAWA WYROBÓW MEDYCZNYCH I OPAKOWANIA DO PLECAKA EWAKUACJI MEDYCZNEJ ORAZ PLECAKA RATOWNIKA SANITARIUSZA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 31518000 Signalleuchten, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 22815000 Notizbücher, 18931100 Rucksäcke, 30237430 Lichtgriffel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opatrunek hemostatyczny - 195 szt.
Beschreibung: Opatrunek hemostatyczny
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Bez opcji
Los: LOT-0002
Titel: Opaska zaciskowa (staza taktyczna) - szt. 88
Beschreibung: Opaska zaciskowa (staza taktyczna) - szt. 88
Los: LOT-0003
Titel: Opatrunek brzuszny - szt. 99
Beschreibung: Opatrunek brzuszny - szt. 99
Los: LOT-0004
Titel: Opatrunek oczny - szt. 260
Beschreibung: Opatrunek oczny - szt. 260
Los: LOT-0005
Titel: Opaska elastyczna 1 - 15cm x 4m - szt. 163
Beschreibung: Opaska elastyczna 1 - 15cm x 4m - szt. 163
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0006
Titel: Opaska elastyczna 2 - 12cm x 4m - szt. 146
Beschreibung: Opaska elastyczna 2 - 12cm x 4m - szt. 146
Los: LOT-0007
Titel: Przylepiec bez opatrunku - szt. 165
Beschreibung: Przylepiec bez opatrunku - szt. 165
Los: LOT-0008
Titel: Rurka nosowo-gardłowa 7 mm - szt. 90
Beschreibung: Rurka nosowo-gardłowa 7 mm - szt. 90
Los: LOT-0009
Titel: Rurka nosowo-gardłowa 7,5 mm - szt. 87
Beschreibung: Rurka nosowo-gardłowa 7,5 mm - szt. 87
Los: LOT-0010
Titel: Lubrykant w żelu - szt. 102
Beschreibung: Lubrykant w żelu - szt. 102
Los: LOT-0011
Titel: Maska twarzowa - kpl. 63
Beschreibung: Maska twarzowa - kpl. 63
Los: LOT-0012
Titel: Igła do odbarczenia odmy prężnej - szt. 136
Beschreibung: Igła do odbarczenia odmy prężnej - szt. 136
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0013
Titel: Chusta trójkątna - szt. 140
Beschreibung: Chusta trójkątna - szt. 140
Los: LOT-0014
Titel: Szyna aluminiowa w miękkiej osłonie do unieruchomienia złamań, wersja militarna - szt. 80
Beschreibung: Szyna aluminiowa w miękkiej osłonie do unieruchomienia złamań, wersja militarna - szt. 80
Los: LOT-0015
Titel: Kołnierz ortopedyczny jednorazowy - szt. 54
Beschreibung: Kołnierz ortopedyczny jednorazowy - szt. 54
Los: LOT-0016
Titel: Szyna ortopedyczna wyciągowa - kpl. 55
Beschreibung: Szyna ortopedyczna wyciągowa - kpl. 55
Los: LOT-0017
Titel: Koc izotermiczny jednorazowy jednowarstwowy - szt. 92
Beschreibung: Koc izotermiczny jednorazowy jednowarstwowy - szt. 92
Los: LOT-0018
Titel: Rękawice ratownicze - par. 290
Beschreibung: Rękawice ratownicze - par. 290
Los: LOT-0019
Titel: Nożyczki ratownicze - szt. 56
Beschreibung: Nożyczki ratownicze - szt. 56
Los: LOT-0020
Titel: Blok notes wodoodporny - kpl. 59
Beschreibung: Blok notes wodoodporny - kpl. 59
Haupteinstufung (cpv): 22815000 Notizbücher
Los: LOT-0021
Titel: Marker permanentny - szt. 59
Beschreibung: Marker permanentny - szt. 59
Haupteinstufung (cpv): 30237430 Lichtgriffel
Los: LOT-0022
Titel: Nosze składane do ewakuacji - szt. 56
Beschreibung: Nosze składane do ewakuacji - szt. 56
Los: LOT-0023
Titel: Panel sygnalizacyny - szt. 56
Beschreibung: Panel sygnalizacyny - szt. 56
Haupteinstufung (cpv): 31518000 Signalleuchten
Los: LOT-0024
Titel: Sygnalizator świetlny zielony - szt. 155
Beschreibung: Sygnalizator świetlny zielony - szt. 155
Los: LOT-0025
Titel: Sygnalizator świetlny żółty - szt. 154
Beschreibung: Sygnalizator świetlny żółty - szt. 154
Los: LOT-0026
Titel: Sygnalizator świetlny czerwony - szt. 151
Beschreibung: Sygnalizator świetlny czerwony - szt. 151
Los: LOT-0027
Titel: Opakowanie zestawu PEM - kpl. 4
Beschreibung: Opakowanie zestawu PEM - kpl. 4
Haupteinstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke
Los: LOT-0028
Titel: Opatrunek hemostatyczny - szt. 5 181
Beschreibung: Opatrunek hemostatyczny - szt. 5 181
Los: LOT-0029
Titel: Opaska zaciskowa (staza taktyczna) - szt. 1329
Beschreibung: Opaska zaciskowa (staza taktyczna) - szt. 1329
Los: LOT-0030
Titel: Opatrunek brzuszny - szt. 1345
Beschreibung: Opatrunek brzuszny - szt. 1345
Los: LOT-0031
Titel: Gaza wypełniająca zrolowana - szt. 4924
Beschreibung: Gaza wypełniająca zrolowana - szt. 4924
Los: LOT-0032
Titel: Opaska elastyczna 2 - 12cm x 4m - szt. 4110
Beschreibung: Opaska elastyczna 2 - 12cm x 4m - szt. 4110
Los: LOT-0033
Titel: Gaza opatrunkowa jałowa 0,25 m2 w opakowaniu - szt. 2815
Beschreibung: Gaza opatrunkowa jałowa 0,25 m2 w opakowaniu - szt. 2815
Los: LOT-0034
Titel: Gaza opatrunkowa jałowa 1 m2 w opakowaniu - szt. 2869
Beschreibung: Gaza opatrunkowa jałowa 1 m2 w opakowaniu - szt. 2869
Los: LOT-0035
Titel: Przylepiec bez opatrunku - szt. 2836
Beschreibung: Przylepiec bez opatrunku - szt. 2836
Los: LOT-0036
Titel: Plaster z opatrunkiem - szt. 1299
Beschreibung: Plaster z opatrunkiem - szt. 1299
Los: LOT-0037
Titel: Rurka nosowo-gardłowa 7 mm - szt. 1334
Beschreibung: Rurka nosowo-gardłowa 7 mm - szt. 1334
Los: LOT-0038
Titel: Rurka nosowo-gardłowa 7,5 mm - szt. 1817
Beschreibung: Rurka nosowo-gardłowa 7,5 mm - szt. 1817
Los: LOT-0039
Titel: Lubrykant w żelu - szt. 3263
Beschreibung: Lubrykant w żelu - szt. 3263
Los: LOT-0040
Titel: Maska twarzowa do szt. oddychania - szt. 1212
Beschreibung: Maska twarzowa do szt. oddychania - szt. 1212
Los: LOT-0041
Titel: Chusta trójkątna - szt. 2 031
Beschreibung: Chusta trójkątna - szt. 2031
Los: LOT-0042
Titel: Kołnierz ortopedyczny jednorazowy - szt. 566
Beschreibung: Kołnierz ortopedyczny jednorazowy - szt. 566
Los: LOT-0043
Titel: Szyna aluminiowa w miękkiej osłonie do unieruchomienia złamań, wersja militarna - szt. 894
Beschreibung: Szyna aluminiowa w miękkiej osłonie do unieruchomienia złamań, wersja militarna - szt. 894
Los: LOT-0044
Titel: Koc izotermiczny jednorazowy trójwarstwowy - szt. 696
Beschreibung: Koc izotermiczny jednorazowy trójwarstwowy - szt. 696
Los: LOT-0045
Titel: Koc izotermiczny jednorazowy jednowarstwowy - szt. 2899
Beschreibung: Koc izotermiczny jednorazowy jednowarstwowy - szt. 2899
Los: LOT-0046
Titel: Rękawice ratownicze - par. 6993
Beschreibung: Rękawice ratownicze - par. 6993
Los: LOT-0047
Titel: Nożyczki ratownicze - szt. 425
Beschreibung: Nożyczki ratownicze - szt. 425
Los: LOT-0048
Titel: Blok notes wodoodporny - szt. 404
Beschreibung: Blok notes wodoodporny - szt. 404
Los: LOT-0049
Titel: Marker permanentny - szt. 637
Beschreibung: Marker permanentny - szt. 637
Los: LOT-0050
Titel: Latarka - szt. 397
Beschreibung: Latarka - szt. 397
Haupteinstufung (cpv): 31521320 Taschenlampen
Los: LOT-0051
Titel: Sygnalizator świetlny zielony - szt. 3397
Beschreibung: Sygnalizator świetlny zielony - szt. 3397
Los: LOT-0052
Titel: Sygnalizator świetlny żółty - szt. 3412
Beschreibung: Sygnalizator świetlny żółty - szt. 3412
Los: LOT-0053
Titel: Sygnalizator świetlny czerwony - szt. 3418
Beschreibung: Sygnalizator świetlny czerwony - szt. 3418
Los: LOT-0054
Titel: Materiał informacyjny w formie zeszytu w formacie A6+/-10% na każdym wymiarze - szt. 404
Beschreibung: Materiał informacyjny w formie zeszytu w formacie A6+/-10% na każdym wymiarze - szt. 404
Los: LOT-0055
Titel: Opakowanie zestawu PRS - kpl. 47
Beschreibung: Opakowanie zestawu PRS - kpl. 47