313812-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen für medizinische Abfälle – "Usługa odbioru, transportu, zbierania i unieszkodliwiania odpadów medycznych z obiektów Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. w Tarnowskich Górach”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Usługa odbioru, transportu, zbierania i unieszkodliwiania odpadów medycznych z obiektów Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A. w Tarnowskich Górach”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru, transportu, zbierania i utylizacji odpadów medycznych wytwarzanych w obiektach Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A, zlokalizowanych w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 47-51 oraz Opolskiej 21.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru, transportu, zbierania i utylizacji odpadów medycznych wytwarzanych w obiektach Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego S.A, zlokalizowanych w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej 47-51 oraz Opolskiej 21. 2. KOD CPV: 90524000-6 Usługi w zakresie odpadów medycznych 90524400-0 Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych 3. Niniejszym postępowaniem zostały objęte odpady medyczne o kodach (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U z 2020r. poz. 10): • 18 01 02* części ciała i organy oraz pojemniki na krew i konserwanty służące do jej przechowywania (z wyłączeniem 18 01 03) • 18 01 03* inne odpady, które zawierają żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny oraz inne formy zdolne do przeniesienia materiału genetycznego o których wiadomo lub co do których istnieją wiarygodne podstawy do sądzenia, że wywołują choroby u ludzi i zwierząt (np. zainfekowane pieluchomajtki, podpaski, podkłady) z wyłączeniem 18 01 80 i 18 01 82 • 18 01 82* pozostałości z żywienia pacjentów oddziałów zakaźnych • 18 01 06*chemikalia, w tym odczynniki chemiczne zawierające substancje niebezpieczne • 18 01 08* leki cytotoksyczne i cytostatyczne • 18 01 01 narzędzia chirurgiczne i zabiegowe oraz ich resztki (z wyłączeniem 18 01 03) • 18 01 04 inne odpady niż wymienione w 18 01 03 (np. opatrunki z materiału lub gipsu, pościel, ubrania jednorazowe, pieluchy) • 18 01 09 leki inne niż wymienione w 18 01 08