313827-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computerserver – KYBEZ města Litvínov - Redundantní infrastruktura; §27 Zajišťování úrovně dostupnosti informací č. 82/2018 Sb., o kybernetické bezpečnosti
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKYBEZ města Litvínov - Redundantní infrastruktura; §27 Zajišťování úrovně dostupnosti informací č. 82/2018 Sb., o kybernetické bezpečnosti
BeschreibungDodávka a implementace technologií pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních systémů a komunikačních systémů zadavatele v souladu se standardy kybernetické bezpečnosti včetně nezbytných služeb.
Interne KennungP25V00000064
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72910000 Computer-Backup-Dienste, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001