See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Curio - T028 Medior Marketing- en communicatieadviseur
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de diensten van een Medior Marketing- en communicatieadviseur van Stichting Curio. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS Inhuur Projectmanagers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
313829-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Curio - T028 Medior Marketing- en communicatieadviseur
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000