See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 01. DNS na dodávky drceného kameniva
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky drceného kameniva frakce 4/8 nebo 8/11 pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK. Část č. 1: Oblast Sever Část č. 2: Oblast Střed Část č. 3: Oblast Jih Část č. 4: Oblast Západ
Interne Kennung: 01. DNS na dodávky drceného kameniva
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávání v rámci již zavedeného dynamického nákupního systému na dodávky drceného kameniva. Tato první dílčí zakázka má čtyři části na které byly podepsány separátní smlouvy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: 01. DNS na dodávky drceného kameniva - část 4
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky drceného kameniva frakce 4/8 nebo 8/11 pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK. Část č. 4: Oblast Západ
Interne Kennung: 01. DNS na dodávky drceného kameniva - část 4
Los: LOT-0003
Titel: 01. DNS na dodávky drceného kameniva - část 3
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky drceného kameniva frakce 4/8 nebo 8/11 pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK. Část č. 3: Oblast Jih
Interne Kennung: 01. DNS na dodávky drceného kameniva - část 3
Los: LOT-0002
Titel: 01. DNS na dodávky drceného kameniva - část 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky drceného kameniva frakce 4/8 nebo 8/11 pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK. Část č. 2: Oblast Střed:
Interne Kennung: 01. DNS na dodávky drceného kameniva - část 2
Los: LOT-0001
Titel: 01. DNS na dodávky drceného kameniva - část 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky drceného kameniva frakce 4/8 nebo 8/11 pro zimní údržbu komunikací včetně dopravy do míst plnění - skladů jednotlivých cestmistrovství SÚS JMK. Část č. 1: Oblast Sever
Interne Kennung: 01. DNS na dodávky drceného kameniva - část 1