See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa G w zakresie realizacji kursów wewnątrz-węzłowych w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód - 817241, 817200_817226
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usługa G) w obszarze działania Regionu Logistyki Zachód. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów . Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do wzoru umowy
Vorherige Bekanntmachung: 106977-2026
Interne Kennung: BZ.26.58.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Numer kursu 817241
Interne Kennung: BZ.26.58.2026 - część nr 1
Menge: 46 050 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 6 000 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 6 000 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0002
Beschreibung: Numer kursu 817200_817226
Interne Kennung: BZ.26.58.2026 - część nr 2
Menge: 31 050 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 4 500 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 4500 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,