313917-2026 - Ergebnis
Polen – Jugendbildung – Przygotowanie i przeprowadzenie 60 Kursów Kariery i Rozwoju
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzygotowanie i przeprowadzenie 60 Kursów Kariery i Rozwoju
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Przygotowanie i przeprowadzenie 60 Kursów Kariery i Rozwoju. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach projektu „Kompetentne i kreatywne kształcenie ogólne” – FEOP.05.07-IP.02-0001/23, który jest objęty współfinansowaniem ze środków Unii Europejskiej w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego FEO 2021 - 2027 dla działania 5.7: Kształcenie ogólne w ramach Priorytetu 5 Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację FEO 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung348579-2025
Interne KennungZP.352.27.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy p.z.p. Zamawiający nie dopuszcza rozliczeń w walucie obcej. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy p.z.p Zamówienie nie jest podzielone na części z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia, stanowiącego niepodzielną całość. Zakres udzielanego zamówienia uzasadnia udzielenie go jednemu Wykonawcy, który przyjmie na siebie odpowiedzialność za ryzyko niepowodzenia realizacji całości zamówienia. Podział zamówienia na części i ryzyko niezrealizowania części zamówienia, stwarza zagrożenie dla realizacji całego zamówienia i osiągnięcia celu. Ponadto podział zamówienia na części groziłby poniesieniem nadmiernych kosztów wykonania zamówienia oraz generowaniem po stronie Zamawiającego trudności technicznych związanych z potrzebą skoordynowania działań różnych Wykonawców realizujących poszczególne jego części. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający dopuszcza możliwości powierzenia części lub całości zamówienia podwykonawcom. Zamawiający przed dopuszczeniem osób skierowanych do realizacji zamówienia, tj. do czynności związanych z edukacją zobowiązany jest na mocy ustawy z dnia 13 maja 2016r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym (t.j. Dz.U. z 2024r., poz. 560 z późn.zm.), do uzyskania informacji, czy dane tych osób są zamieszczone w Rejestrze sprawców na tle seksualnym z dostępem ograniczonym. Zamawiający, przed podpisaniem umowy z Wykonawcą, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, wezwie tegoż Wykonawcę do złożenia stosownego oświadczenia i odpowiednich dokumentów.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80310000 Jugendbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55520000 Verpflegungsdienste, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001