2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja planu ochrony dla Bieszczadzkiego Parku Narodowego z uwzględnieniem przedmiotów ochrony Natura 2000 PLC 180001 Bieszczady w granicach Parku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie przez Wykonawcę skonsultowanego i zaopiniowanego przez właściwe organy i instytucje projektu zmiany Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 27 lipca 2022 r. w sprawie ustanowienia planu ochrony dla Bieszczadzkiego Parku Narodowego (Dz.U. 2022 poz. 1919) wraz z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji – operatów tematycznych w formie w formie opisów zestawień oraz map tematycznych i baz danych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aktualizacja planu ochrony dla Bieszczadzkiego Parku Narodowego z uwzględnieniem przedmiotów ochrony Natura 2000 PLC 180001 Bieszczady w granicach Parku.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen