See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie porządku i czystości na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie porządku i czystości na terenach Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części, w następujący sposób: -Część 1: Letnie oczyszczanie ulic na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy, -Część 2: Oczyszczanie terenów położonych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, obejmujące m.in. oczyszczanie terenów niezagospodarowanych oraz koszenie chwastów i jednorocznych samosiewów, -Część 3: Opróżnianie i zakup koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, -Część 4: Likwidacja dzikich wysypisk na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. Ofertę można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji każdej z części zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia – Załączniki nr 5a,5b,5c,5d. - Projektowane postanowienia umowy – Załączniki nr 6a,6b,6c,6d.
Interne Kennung: ZPTP-ZP.271.2.14.2025 (PN)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Letnie oczyszczanie ulic na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest letnie oczyszczanie ulic na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 1– Załącznik nr 5a 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 1 – Załącznik nr 6a
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z dodatkowych usług w ramach „prawa opcji”. W wariancie opcjonalnym przewiduje się, w okresie obowiązywania umowy, wykonywanie tożsamych usług co w zamówieniu podstawowym w dodatkowych terminach uzależnionych od występujących sytuacji zleconych przez Zamawiającego. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji do końca okresu realizacji umowy, o ile Wykonawca otrzyma zawiadomienie od Zamawiającego, że zamierza korzystać z prawa opcji, nie później niż do dnia 30.09.2026 r. Szczegółowy zakres opcji, rodzaj oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6a do SWZ) oraz w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5a do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Oczyszczanie pozostałych terenów Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest oczyszczanie terenów położonych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy, obejmujące m.in. oczyszczanie terenów niezagospodarowanych oraz koszenie chwastów i jednorocznych samosiewów. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 2– Załącznik nr 5b 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 2 – Załącznik nr 6b
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90511300 Müllsammlung
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z dodatkowych usług w ramach „prawa opcji”. W wariancie opcjonalnym przewiduje się, w okresie obowiązywania umowy, wykonywanie tożsamych usług co w zamówieniu podstawowym w dodatkowych terminach uzależnionych od występujących sytuacji zleconych przez Zamawiającego. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji do końca okresu realizacji umowy, o ile Wykonawca otrzyma zawiadomienie od Zamawiającego, że zamierza korzystać z prawa opcji, nie później niż do dnia 30.09.2026 r. Szczegółowy zakres opcji, rodzaj oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6b do SWZ) oraz w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5b do SWZ).
Los: LOT-0003
Titel: Opróżnianie i zakup koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opróżnianie i zakup koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 3– Załącznik nr 5c 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 3 – Załącznik nr 6c
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z dodatkowych usług w ramach „prawa opcji”. W wariancie opcjonalnym przewiduje się, w okresie obowiązywania umowy, wykonywanie tożsamych usług co w zamówieniu podstawowym w dodatkowych terminach uzależnionych od występujących sytuacji zleconych przez Zamawiającego. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji do końca okresu realizacji umowy, o ile Wykonawca otrzyma zawiadomienie od Zamawiającego, że zamierza korzystać z prawa opcji, nie później niż do dnia 30.09.2026 r. Szczegółowy zakres opcji, rodzaj oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6c do SWZ) oraz w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5c do SWZ).
Los: LOT-0004
Titel: Likwidacja dzikich wysypisk na terenie Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest likwidacja dzikich wysypisk położonych na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Szczegółowy opis dotyczący przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji zamówienia określają: 1. Opis przedmiotu zamówienia dla części 4– Załącznik nr 5d 2. Projektowane postanowienia umowy dla części 4 – Załącznik nr 6d
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust.1 ustawy Pzp, przewiduje możliwość skorzystania z dodatkowych usług w ramach „prawa opcji”. W wariancie opcjonalnym przewiduje się, w okresie obowiązywania umowy, wykonywanie tożsamych usług co w zamówieniu podstawowym w dodatkowych terminach uzależnionych od występujących sytuacji zleconych przez Zamawiającego. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji do końca okresu realizacji umowy, o ile Wykonawca otrzyma zawiadomienie od Zamawiającego, że zamierza korzystać z prawa opcji, nie później niż do dnia 30.09.2026 r. Szczegółowy zakres opcji, rodzaj oraz okoliczności skorzystania z prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 6d do SWZ) oraz w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5d do SWZ).