See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderwijsmodules op het gebied van infectieziekten, uitheemse pathologie en gezondheidszorg in conflictgebieden voor de algemeen militair arts
Beschreibung: Onderwijsmodules op het gebied van infectieziekten, uitheemse pathologie en gezondheidszorg in conflictgebieden voor de algemeen militair arts Vanwege het feit dat de opdracht alleen door Amsterdam UMC kan worden uitgevoerd, is gekozen voor een onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking op grond van artikel 2.32 lid sub b onder 2 AW 2012.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000